Stanisław MICHALKIEWICZ

Strona autorska felietony artykuły komentarze

www.michalkiewicz.pl

Stanisław Michalkiewicz

Drodzy Czytelnicy!

Ideą strony jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych tu tekstów. Nie planuję żadnych ograniczeń dostępu ani żadnych opłat.

Jeśli chcieliby Państwo dobrowolnie wesprzeć wolne słowo i pomóc w rozwoju strony – proszę o wpłaty na podane poniżej konta bankowe.

Dziekuję za Wasze życzliwe wsparcie!

Stanisław Michalkiewicz

Dokładne dane kont »

Serdecznie dziękuję wszystkim wspierającym!

Informacje o nowych wpłatach podajemy 2 lub 3 razy w miesiącu.

Jeśli dokonali Państwo wpłaty, a nie ma jej na liście, prosimy o e-mail »


6 grudnia
EK, Olsztyn,9.75 zł
JB, Wólka Radzymińska,10 zł
JS, Kozy,200 zł
KAS, Kłodzko,50 zł
MP, Lublin,100 zł
PK, Warszawa,300 zł
PK, Łomianki,100 zł
WPM, Kórnik,10 zł

5 grudnia
AW, Warszawa,50 zł
C, Warszawa,20 zł
FW, Warszawa,10 zł
GK, Szczecin,50 zł
GMG, Warszawa,20 zł
HK, Komorniki,50 zł
JAK, Jasło,15 zł
JB, Poznań,100 zł
JN, Warszawa,20 zł
KPF, Kraków,30 zł
MC, Gdańsk,50 zł
MŁ, Legnica,10 zł
PC, Stalowa Wola,15 zł
PD, Przerośl,50 zł
RGM, Lublin,10 zł
SD, Bolesławiec,50 zł
ZO, Częstochowa,20 zł

4 grudnia
BP, Warszawa,1000 zł
HG, Szczecin,15 zł
MB, Opole,10 zł
MG, Kielce,100 zł
MK, Olsztyn,20 zł
MWP, Warszawa,10 zł
PM, Moszczanka,25 zł
PSM, Wrocław,50 zł
PSM, Wrocław,100 zł
RPK, Warszawa,15 zł
TJJ, Bystrzyca Kłodzka,50 zł

3 grudnia
DL, Białeżyce,111.11 zł
JL, Warszawa,5 zł
KL, Brończany,50 zł
KS, Warszawa,200 zł
MGM, Poniatowa,50 zł
MK, Gdynia,55 zł
MK, Bestwina,30 zł
MKK, Lublin,5 zł
MŁK, Nowe Zduny,20 zł
TB, Konin,10 zł
TŁ, Lublin,10 zł

2 grudnia
AD, Stalowa Wola,100 zł
AD, Białystok,100 zł
AG, Kraków,100 zł
AR, Kraków,100 zł
ASB, Jasło,2 zł
CT, Łódź,20 zł
DK, Zamość,1000 zł
DM, Krapkowice,25 zł
JJ, Rumia,50 zł
KAC, Głuchołazy,77 zł
KZ, Kołobrzeg,200 zł
LZ, Bielsko-Biała,10 zł
ŁM, Dominikowice,50 zł

Więcej o wpłatach »

Statystyki odwiedzin

W tym miesiącu średnio
7 938 wizyt dziennie
grudzień127 018wizyt
listopad281 556wizyt
październik252 969wizyt
wrzesień230 877wizyt
sierpień244 030wizyt
lipiec235 655wizyt
czerwiec241 434wizyt
maj294 348wizyt
kwiecień260 376wizyt
marzec313 392wizyt
luty292 687wizyt
styczeń321 994wizyt

Więcej statystyk »

54 542 521 wizyt
od 6 czerwca 2006r.

Spotkania

  • 15 grudnia
    w Kielcach

Więcej o spotkaniach »

Ogłoszenia

Więcej informacji »

Książki S. Michalkiewicza

Niemcy, Żydzi i folksdojcze

Niemcy, Żydzi i folksdojcze

Wszystkie książki »

Judasz i Estera na ołtarze!

Felieton    tygodnik „Najwyższy Czas!”    7 maja 2019

Ajajajajajajaj! Panie doktorze, pan da mnie coś na uspokojenie! Ja już nie mogę wytrzymać, mnie całego roznoszy!

Panie Piperman, pan wiesz, że na uspokojenie nie ma nic lepszego, jak dziewięć gramów ołowiu w potylicę. Pan przecież sam stosował takie terapie głupim gojom, co to podskakiwały Stalinu, aż się panu lufa rozgrzewała i wtedy pan robiłeś przerwę na papierosa, a potem znowu leczenie. Pan wiesz, panie Piperman, że wszystkie głupie goje, które pan tak leczył, uspokoiły się jak ręką odjął i spokojne do dnia dzisiejszego. Ale pan chyba nie chcesz, żeby ja dał pana takie radykalne środki?

Panie doktorze, po co rozdrapywać stare rany, jak ony już zarosły sobie – czym ony zarosły, bo zapomniałem?

Pan zapomniałeś? A Michniku powiada, że ony zarosły błoną podłoszczy. Gruba ona u pana, ta błona, panie Piperman?

Uj, czy to ważne? Po co pan, panie doktorze, mówisz takie rzeczy? Ani panu nie jest od tego przyjemnie, bo przecież to pan te głupie goje kierował do mnie na leczenie, jak pan jeszcze nie byłeś doktorem, tylko sędzią, razem z tym, jak mu tam – o! – z tym Michnikiem, tylko nie tym, a tym drugim – ani mnie nie jest przyjemnie, jak pan mi rozdrapujesz stare rany. I co pan myszlisz – a Michniku też zarosło tą błoną?

No dobrze, już dobrze, panie Piperman. Pan masz Recht z tymi starymi ranami. My, biedne Żydki nie powinniśmy sobie niczego rozdrapywać, tylko smarować się miodem i przyklejacz na to złote plastry. Pan wiesz, że nic tak nie znieczula i nie sprzyja błonie podłoszczy, jak złoty plaster. Ona wtedy rośnie, jak na drożdżach i robi sze gruba, jak u hipopotama.

Jak u hipopotama, powiadasz pan doktor? Nu, to jak ona u mnie taka gruba, to dlaczego ja potrzebuję u pana na uspokojenie? Dlaczego ja już nie mogę wytrzymać, dlaczego mnie całego roznoszy?

A czego konkretnie pan nie możesz wytrzymacz, panie Piperman, dlaczego właściwie panu roznoszy? Ja muszę takie rzeczy znacz, bo jak ja bym ich nie znał, to ja mógłbym pomylicz sze z diagnoze.

To pan doktor nie wiesz? Pan nie słyszałesz o te paskudniki z tego – jakże mu tam – Rudnika czy Pruchnika, co to urządżyły sąd nad Judaszem?

Ony urządżyły sąd nad Judaszem? Kiedy?

Jak to kiedy? Wtedy, kiedy głupie goje obchodzą te swoje szwiento, że alleluja i do przodu!

Co pan mówisz takie rzeczy, panie Piperman? Alleluja, to szpiewała Irena Kwiatkowska - że taki jeden wesołego alleluja jej zrobił. A panu co do tego, jaki pan masz tu interes? Przeczesz to chyba nie pan, co? I co to ma wspólnego z Judaszem?

Ja panu doktoru jak na spowiedży. Ja widzę, że pan nie znasz, na czym polegają szwienta głupich gojów.

Pani Piperman, a pan nie masz większych zmartwień, jak dowiadywacz sze, na czym polegają szwienta głupich gojów? Co to panu obchodży, jak pan z tego nie masz żaden interes?

Uuu, ja widzę panie doktor, że pan nie trzymasz ręki na pulsze. Przecież tym sądem nad Judaszem zainteresowały sze Żydy ze Szwiatowego Kongresu Żydów!

Ze Szwiatowego Kongresu, powiadasz pan, panie Piperman? Aaa, to całkiem inna sprawa, to tak mnie pan mów. Nu i co ony chcą od tego Judasza?

Od Judasza to ony nic nie chcą, pan wiesz, że Judasz jest git. Ony zaprotestowały, że głupie goje tego Judasza sądzą i że go potem biją kijami.

Biją kijami Judasza? A policja co?

Policja nic, bo to nie był prawdżywy Judasz, tylko taka kukiełkes ze słomy.

Aaa, to co innego! No to po co Szwiatowy Kongresu zaprotestował? Jak ony biją taką słomianą kukiełkes, to przecież już go nie boli? My w resortowej Akademii Medycznej szpiewaliszmy, że w prosektorium trup na trupie, każdy sztudent grzebie w koszczach, bo to już nie boli goszcza, he, he!

Aj, panie doktorze, nie o to chodży, czy jego boli, czy jego nie boli, tylko że Judasz, to żydowska kukiełkes, a głupie goje to mogą bycz swoje kukiełkes, znaczy sze - gojowskie, ale nie żydowskie!

Aaa, tu masz pan Recht panie Piperman. Nu i co jak Szwiatowy Kongresu zaprotestował?

Aaa, to od razu sze pokazało, jakie rezultaty daje nasza tresura. Prokuratura w Jarosławiu, gdże leży ten cały Rudnik, czy Pruchnik, zaczęła energiczne szledztwo, żeby tych wszystkich gojów, co sądżyły Judasza, postawicz przed niezawisłym sądem, co to już powinnoszcz swej służby zrozumie i tych wszystkich paskudników każe zawieżcz do Oszwieczymia, a tam antifowce wsadzą ich do gazu i będzie git. Ale to jeszcze nic, bo jak tylko Szwiatowy Kongres Żydów wziął i zaprotestował, to cały Episkopat też krzyknął: aj waj! - i murem stanął za Judaszem.

Murem stanął, powiadasz pan? Nu, to dobrze, to tylko patrzecz, jak ony zrobią Judasza patronem wszystkich konfidentów – bo powiedz pan sam – czy to ładnie, żeby konfidenty nie miały swojego patrona? A jak ony wsadzą tego Judasza na ołtarze, to i konfidenty będą sze czeszycz, a w dodatku niektóre biskupy, co to „bez swojej wiedzy i zgody” – też będą miały do kogo sze modlicz. A jak jeszcze Michniku napisze ewangelię według Judasza, to można będże już ogłoszycz judeochrzeszczyjaństwo – bo komu to będże szkodżycz, jak głupie goje będą wierzyły w judeochrzeszczyjaństwo? Ony wtedy nie będą sze przeciwko nam buntowacz, ani sze nam sprzeczywiacz, bo w przeczywnym razie będą miały grzech szmiertelny, pójdą do piekła i cały czasz będże bolało, he, he! To bardzo dobry interes – ale powiedz pan, panie Piperman, po co panu czosz na uspokojenie?

Nu, ja sam już teraz nie wiem, panie doktorze, bo ja sze trochę przestraszyłem tego sądu. Jak głupie goje mogą sobie urządżacz sąd nad Judaszem, to dlaczego nie nad nami, na ten przykład nade mną czy nad panem? No ale kiedy i prokuratura i Episkopat murem staje za Judaszem, to ani pan, ani ja nie musimy już sze niepokoicz. To ja już sze uspokoiłem i bez przeszkód powieszę w marcu kukiełkes Hamana, co to był wielki paskudnik i dlatego Estera oskarżyła go o molestowanie. Ona, ta Estera, też może bycz patronką całego przemysłu molestowania. Czy pan doktor nie ma znajomoszczy w Szwiatowym Kongresu Żydów? Niech ony każą Episkopatu wciągnącz Esterę na ołtarze, a wtedy my ich puszczymy w skarpetkach za te wszystkie pedofilie, o które Michniku w swojej gazecze pisze dżeń w dżeń.

Stanisław Michalkiewicz

Stały komentarz Stanisława Michalkiewicza ukazuje się w każdym numerze tygodnika „Najwyższy Czas!”.

Copyright © 2006-2019 Stanisław Michalkiewicz. Wszystkie prawa zastrzeżone. Strona działa od 6 czerwca 2006 r.

Autor: michalkiewicz@michalkiewicz.pl Redaktor strony: webmaster@michalkiewicz.pl Formularz kontaktowy

Konto złotówkowe: mBank SA 75 1140 2017 0000 4002 0542 5287 Dokładne dane kont

Konto walutowe EURO: mBank SA 76 1140 2004 0000 3712 0674 5873

Konto dewizowe: mBank SA PL26 1140 2017 0000 4612 0038 0386 Swift/BIC: BREXPLPWMBK