Stanisław MICHALKIEWICZ

Strona autorska felietony artykuły komentarze

www.michalkiewicz.pl

Stanisław Michalkiewicz

Drodzy Czytelnicy!

Ideą strony jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych tu tekstów. Nie planuję żadnych ograniczeń dostępu ani żadnych opłat.

Jeśli chcieliby Państwo dobrowolnie wesprzeć wolne słowo i pomóc w rozwoju strony – proszę o wpłaty na podane poniżej konta bankowe.

Dziekuję za Wasze życzliwe wsparcie!

Stanisław Michalkiewicz

Dokładne dane kont »

Serdecznie dziękuję wszystkim wspierającym!

Informacje o nowych wpłatach podajemy 2 lub 3 razy w miesiącu.

Jeśli dokonali Państwo wpłaty, a nie ma jej na liście, prosimy o e-mail »


26 lutego
ASK, Warszawa,200 zł
AWB, Reda,11.11 zł
DG, Chechło,10 zł
ŁLH, Zacisze,30 zł
ŁM, Łukwałd,6.62 zł
SB, Niemcy,10 EUR
WK, brak adr.,25 zł

25 lutego
KW, Dortmund,100 zł
MG, Szczecin,10 zł
MM, Lubsko,25 zł

24 lutego
BS, Lublin,50 zł
JM, Toruń,187 zł
KB, Gdańsk,20 zł
RGM, Szczecin,20 zł

23 lutego
AP, Katowice,5.12 zł
MS, Warszawa,20 zł
PG, Warszawa,123.45 zł

22 lutego
KŚ, Gdynia,50 zł
SM, Czedchowice-Dziedzice,10 zł

19 lutego
ŁW, Zacisze,35 zł
MD, brak adr.,20 zł
MSS, Łódź,15 zł

18 lutego
DŁ, brak adr.,20 zł
JMJ, Łask,3 zł

17 lutego
AB, Wrocław,20 zł
AG, Lublin,5 zł
DJ, Warszawa,10 zł
JW, Remscheid,100 zł
KK, Warszawa,2 zł
MN, Terespol,15 zł
RS, Bielsko-Biała,20 zł
WM, Lądek Zdrój,50 zł

16 lutego
EAM, Zamość,50 zł
JS, Opole,10 zł

15 lutego
AAL, Kraków,100 zł
AZB-K, Katowice,5 zł
JWC, Wyrzysk,100 zł
JŻ, Nowy Kawęczyn,5 zł
KG, Warszawa,50 zł
KS, Gdańsk,10 zł
ŁZK, Poznań,20 zł
PN, Warszawa,50 zł
PR, Kielce,20 zł
RL, Legionowo,5 zł
RT, Wrocław,10 zł
WR, Kraśnik,10 zł
WW, Warszawa,50 zł

14 lutego
HK, Stare Budkowice,5 zł

12 lutego
AMM i MLM, Police,10 zł
DM, Bielsko-Biała,150 zł
DPM, Tallin,150 zł
ML, Radlin,5 zł

11 lutego
KW, brak adr.,20 zł
MK, Wrocław,5 zł
MK, Łężyca,10 zł
RPZ, Szczecin,25 zł
SKP, Gdańsk,30 zł
WK, Solec Kujawski,100 zł
WW, Bełżyce,100 zł
ZL, Tczew,10 zł

Więcej o wpłatach »

Statystyki odwiedzin

W tym miesiącu średnio
5 426 wizyt dziennie
marzec27 134wizyt
luty195 546wizyt
styczeń212 749wizyt
grudzień215 806wizyt
listopad239 071wizyt
październik231 223wizyt
wrzesień211 503wizyt
sierpień223 920wizyt
lipiec214 547wizyt
czerwiec205 495wizyt
maj248 735wizyt
kwiecień259 903wizyt

Więcej statystyk »

57 909 015 wizyt
od 6 czerwca 2006r.

Ogłoszenia

Więcej informacji »

Książki S. Michalkiewicza

Gierkizm czyli dobra zmiana

Gierkizm czyli dobra zmiana

Wszystkie książki »

Oduraczeni w stanie bezbronności

Felieton    tygodnik „Najwyższy Czas!”    11 czerwca 2020

Szef policji pierś wysadza i spod marsa sypiąc skry, prężnym krokiem się przechadza. Co za gracja! Co za władza! Co za pompa, Jezu Chry!” - pisze poeta w słynnym poemacie „Bal w Operze”. („Dzisiaj wielki bal w Operze. Sam potężny Archikrator dał najwyższy protektorat. Wszelka dziwka majtki pierze i na kredyt kiecki bierze...”). To na pewno nie było w Nowym Jorku, gdzie tamtejszy szef policji uklęknął przed łobuzerią rabującą sklepy i podpalającą samochody. Podobno w szeregach łobuzerii przeważają Murzyni, w co chętnie wierzę, bo – jak zauważył murzyński przywódca Ludwik Farrakhan – na skutek socjalu, typowa rodzina murzyńska, to matka samotnie, to znaczy – futrowana zasiłkami – hoduje – bo przecież nie wychowuje - gromadę dzieci nieznanych, albo nieobecnych ojców, którzy albo zniknęli w sinej dali, albo siedzą w więzieniu. Te rodziny, to wylęgarnia przestępców, co potwierdzają statystyki. Wprawdzie Beniamin Disraeli mawiał, że są „kłamstwa, ohydne kłamstwa i statystyka”, jeśli jednak statystyki nie do końca kłamią, to nieomylny to znak, iż rasizm, a więc pogląd, według którego ludzkie rasy różnią się między sobą w sposób istotny, to znaczy – nie tylko kolorem skóry, ale m. in., również częstotliwością występowania cech charakterologicznych – wcale nie jest pozbawiony solidnych podstaw. Wprawdzie teraz, kiedy z powodu potępienia rasizmu, naukowcy boją się prowadzić badań nad rasami, bo Hitler z pobudek rasowych zmasakrował europejskich Żydów – ale to przecież nie powinien być powód wyłączenia z zakresu badań naukowych całej dziedziny życia i zastąpienia ich równościowym frazesem. Szczerze mówiąc, nie bardzo rozumiem, dlaczego Żydom tak na tym zależy, skoro mogliby przecież wynająć pana doktora Jana Tomasza Grossa, czy pana prof. Grabowskiego, a oni przecież mogliby bez trudu udowodnić, że rasą najwyższą są właśnie Żydzi i z tego tytułu powinni stanąć na czele rządu światowego, co nawiasem mówiąc, podobno z zagadkowych powodów, obiecał im kiedyś sam Stwórca Wszechświata. Przecież i teraz to przekonanie leży u podstaw poczynań Stowarzyszenia Otwarta Rzeczpospolita, które nieubłaganym palcem napiętnowało kolegę Rafała Ziemkiewicza za jakieś myślozbrodnie, chociaż przecież nie tylko zawsze bardzo uważał, ale nawet wyganiał „antysemitów” z „prawicy”, no a teraz sam został do nich zaliczony i kto wie, co z tego wyniknie? Więc gdyby otwarte rzeczpospolitaki odważnie stanęły na nieubłaganym gruncie rasizmu, to ich poczynania nabrałyby cech socjalizmu naukowego, którym tak się przechwalali ich antenaci z żydokomuny.

Wracając jednak do szefa policji, to znaczy – do szefa policji w Nowym Jorku - to on żadnych „skier” spod marsa nie sypał, tylko uklęknął przez łobuzerią – że to niby w gruncie rzeczy jest po ich stronie i w ogóle - „kochajmy się!”. Nie ma żadnych informacji, co się dalej z nim stało – czy został natychmiast wyrzucony z policji i w ogóle – ze służby publicznej i teraz jęczy i szlocha w jakimś lochu, czy też nie miało to żadnych konsekwencji? Wprawdzie prezydent Trump, który chętnie pozuje na twardziela, ale sprawia wrażenie showmana, zapowiada, że wciągnie Antifę, która podobno kieruje Murzynami i koordynuje rozruchy w całym kraju, na listę „organizacji terrorystycznych” - ale zapowiada to już co najmniej od roku, a tamci najwyraźniej przejrzeli go na wylot i nic sobie z tych pogróżek nie robią. No ale prezydent Trump w listopadzie ma wybory, więc teraz musi podlizywać się każdemu łobuzowi, a jednocześnie zapewniać normalnych ludzi, że tak naprawdę, to on jest po ich stronie i tylko patrzeć, jak zrobi porządek - ale na razie schował się w jakimś bunkrze, niczym Hitler. No ale Hitler – jak to określił Józef Stalin - „obawiał się sądu zagniewanego ludu”. Czego obawia się prezydent Trump? Że Murzyni będą głosowali na tego całego Bidena? Przecież to nie będzie miało znaczenia, czy Stany Zjednoczone dostaną się pod władzę Antify pod przewodnictwem Bidena, czy pod przewodnictwem Trumpa tym bardziej, że nie wiadomo, kto kieruje Antifą, która kieruje Murzynami. Bo – jak zauważył partyjny buc, grany przez Janusza Gajosa w filmie „Kontrakt” Krzysztofa Zanussiego - „demokracja demokracją – ale ktoś przecież musi tym kierować”. Jeżeli tedy prezydenci chowają się w mysie dziury, a szefowie policji klękają przed łobuzerią, to znaczy, że punkt ciężkości władzy musiał przesunąć się z konstytucyjnych organów państwa gdzie indziej. Dlatego też pytanie, kto dyryguje Antifą, nie zmierza do zaspokojenia prostej ciekawości, tylko ma charakter, że tak powiem – polityczno-ustrojowy.

I pomyśleć, że na takie proste pytanie nie można odpowiedzieć w epoce totalnej inwigilacji, kiedy to bezpieczniackie watahy zostały i tam i u nas wyposażone w aparaturę pozwalającą śledzić, kiedy każdy obywatel chodzi za potrzebą! Nie wierzę, żeby bezpieczniacy tego nie wiedzieli, bo to by znaczyło, że to banda idiotów, podczas gdy to są ludzie wprawdzie głęboko zdemoralizowani, ale raczej inteligentni i spostrzegawczy. W takim razie ktoś musiał im zabronić interesowania się takimi sprawami, nie tylko zresztą w Stanach Zjednoczonych, ale i w Wielkiej Brytanii. Kiedy jegomość podający się za przedstawiciela Antify zadzwonił do właściciela sali, wynajętej w Londynie na spotkanie ze mną, że jeśli mi tej sali nie odmówi, to Antifa go spali, zawiadomiona policja okazała się bezradna. Sherlock Holmes na pewno przewraca się w grobie, ale on żył w wieku XIX, kiedy jeszcze żydokomuna nie zdążyła wszystkich oduraczyć za pośrednictwem „filozofów”, co to głoszą, że „Byt” jest, a „Odbytu” nie ma.

Ale co tam Ameryka, czy Anglia! Jak mówił pan Zagłoba - „dalekie to są i zamorskie kraje”. Ale i w naszym bantustanie nie jest lepiej. Nie mówię nawet, że i tu panoszy się Antifa przed którą zgina się ze strachu wszelkie bezpieczniackie kolano, podobnie jak przed panem Kramkiem z fundacji „Otwarty Dialog”, ale „organy” nie potrafią nawet wykryć, któż to wydrukował plakaty z napisem „szumo-wina” i wynajął billboardy, żeby je tam umieścić? Przecież Abewiaki, co to co i rusz robią obywatelom sprawy operacyjnego rozpracowania, mają sławny i oczywiście odpowiednio kosztowny system „Pegasus”. No i co? No i nic. Po co w takim razie trzymać tę całą bandę darmozjadów, po co kupować im zabawki, po co mundurować i wyposażać w broń i amunicję te wszystkie „Policje” i „Gwardie Narodowe”, skoro sklepów przed plądrowaniem bronią tylko uzbrojeni na własny koszt ludzie z prywatnych milicji? W Ameryce jeszcze mogą chociaż wyposażyć się w broń, podczas gdy u nas, zarówno obóz zdrady i zaprzaństwa, jak obóz dobrej zmiany, ponad podziałami trzęsą się ze strachu na myśl, że i nasz naród by się tak uzbroił.

Stanisław Michalkiewicz

Stały komentarz Stanisława Michalkiewicza ukazuje się w każdym numerze tygodnika „Najwyższy Czas!”.

Copyright © 2006-2020 Stanisław Michalkiewicz. Wszystkie prawa zastrzeżone. Strona działa od 6 czerwca 2006 r.

Autor: michalkiewicz@michalkiewicz.pl Redaktor strony: webmaster@michalkiewicz.pl Projekt: NetStudio.pro Formularz kontaktowy

Konto złotówkowe: Santander Bank: 24 1090 2590 0000 0001 4495 4522

mBank SA: 75 1140 2017 0000 4002 0542 5287 Dokładne dane kont

Konto walutowe EURO: mBank SA 76 1140 2004 0000 3712 0674 5873

Konto walutowe EURO: Santander Bank 56 1090 1043 0000 0001 4746 6809

Konto dewizowe: Santander Bank: 45 1090 2590 0000 0001 4495 4532 Swift/BIC: BREXPLPWMBK